Автономне електропостачання Під ключ
Професійна консультація Технічна підтримка
Монтажні роботи Пуско-наладка

Безперебійне, резервне, автономне живлення Україна

Обладнання і системи резервного енергопостачання

У нас Ви знайдете набір елементів і комплектуючих: ДБЖ для дому, безперебійне і резервне живлення заміського будиночка або дачі, СЕС, ДБЖ для котла, дизельні генератори, бензогенератори, стабілізатори напруги, UPS, які можуть включати в себе фотоелектричні батареї, вітрогенератори, накопичувачі електроенергії (акумуляторні батареї agm, gel-типу, OPzV, OPzS, літієві акумулятори, тягові АКБ) і її перетворювачі (інвертори перетворювачі напруги 12, 24, 48В, мережеві і гібридні інвертори під Зелений тариф).

Гарантоване електропостачання (продаж, монтаж, обслуговування)

Організація SOLAR готова надати комплексне вирішення питань з безперервного, аварійного та автономного живлення різних об'єктів (опалювальне обладнання, будинок, дача, котедж, офіс, виробництво). Наші рішення грунтуються на висококласному обладнанні і досвіді нашої команди. Розрахунок проекту базується на технічно-грамотному аналізі з урахуванням фінансової вигоди для замовника. Таким чином, ми розробляємо комплекси електроживлення з оптимальним набором компонентів, яке перекриває потреби замовника, і при цьому ми робимо ставку на економічну частину проекту. На виході ми отримуємо вирішену задачу замовника з необхідним електроустаткуванням за розумну ціну.

Безперебійне живлення для будинку

Безвідмовне резервне енергопостачання на сьогоднішній день є одним з основних вимог до комфортного проживання в заміському будинку, дачі, котеджі. Безперебійне резервне живлення забезпечує житловий або комерційний об'єкт автономністю протягом 1-5 діб. Сучасні технології дають можливість комбінувати системи електроживлення з ВДЕ (сонячні батареї, вітрогенератори).

Автономне електропостачання, сонячні електростанції

Дана схема дозволяє заощадити на споживанні електроенергії, або повністю перекриває його. Сонячні електростанції дають можливість не тільки економити на власному споживанні, а й дають можливість заробити на продажу зайве виробленої електроенергії. В останні роки в Україні практикується підключення житлових і адміністративних будівель до "Зеленого тарифу".

Альтернативні джерела енергії - це хороша заміна традиційним енергоджерел, таким як вугілля і нафта.

Системна інтеграція

Системна інтеграція та комплексна автоматизація систем безперервного і гарантованого енергопостачання житлових і комерційних будівель вже давно не розкіш, а життєва необхідність.

Для критично-важливих навантажень проводиться інтеграція систем електроживлення підвищеної надійності завдяки використанню ДБЖ і ДГУ, або реалізації схеми резервування з надмірністю N + 1, що зменшує ймовірність відмови і час простою.

Компанія Солар пропонує послуги проектування і впровадження комплексних енергосистем електропостачання в центрах обробки даних, банках, логістичних центрах, фермерських господарствах, готелях, побутових, торгових і інших приміщеннях.

Етапи впровадження:

  • Технічний енергоаудит;
  • Техніко-комерційна пропозиція;
  • Проектування і постачання спецобладнання;
  • Монтажні роботи;
  • Пуско-налагоджувальні роботи.

Для більш точного визначення рішення Вашої задачі, будь ласка, звертайтеся до професіоналів компанії Solar Kiev.